Star Conflict

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hrySCI-FI hry

MMO hra Star Conflict - hráč se ocitá v prostředí a obrněných vozidel a vesmírného vojenského letectví

   Začni hrát Star Conflict zdarma   
Star Conflict je dynamická MMO akční hra, která tě staví do čela vesmírné lodi, kde budeš bojovat v masivních bitvách hvězdě flotily!

Galaxie je rozdělena mezi militantní hvězdnou říši a nezávislé žoldnéřské skupiny. V odlehlém koutě galaxie - sektor 1337, v oblasti mrtvých - je zapomenutý svět. Zde byly nedávno objeveny ruiny velké civilizace cizinců. Žoldáci a dobrodruzi z celé galaxie se hrnou do tohoto sektoru bez ohledu na nebezpečí.

Hra je rozdělena na 3 národnosti: Empire, Federation a Jericho. Každá z nich má své přednosti, bonusy, charakteristické vlastnosti a má na výběr ze 3 specifických druhů letounů. Ty jsou Interceptor, Fighter a Fregata. Interceptor je rychlá, průzkumná loď, která má malý DPS. Fighter je něco mezi, středně rychlá, silnější štíty a Hull (HP) než Interceptor, má větší damege a je stále hodně obratná. Poslední fregata, je těžká loď která má velké štíty a HP, ale je pomalá a neobratná.

Na každou z těchto lodí můžete nainstalovat 1 ze 3 typů zbraní. Laser (někde mezi rail gunem a plazma gunem), rail gun (kinetic damage na Hull) a plazma gun (EM damage na shieldy), které se dále dělí na krátkou, střední a dlouhou vzdálenost + rakety, které jsou mimochodem taky rozrůzněny (naváděné, nenaváděné, thermal damage atd.).

Star Conflict je opravdu dynamická akční free-to-play MMO z vesmírného prostředí, kde se účastníte bitev proti mnoha hráčům. Tak neváhej a pusť se do toho!

   Hraj Star Conflict zdarma   

Videa ze hry Star Conflict   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Games4Relax.com © 2024 | Aktuálně online: 2796

| Games4Relax.com na Facebooku | YouGames.cz YouTube kanál | Mapa stránek | Developed by www.mr-software.cz | Ochrana osobních údajů
Online hry a superhry zdarma! Tisíce online her zdarma pro všechny věkové kategorie. Games4Relax.com vítá všechny hráče hledající online hry zdarma. Nabízíme Ti přehledný katalog tisíců aktuálně nejhranějších online her na internetu. Najdeš tu střílečky, adventury, strategické, válečné i sci-fi hry. Seznam her je pečlivě aktualizován každý den. |


Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít