World of Warplanes

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hry

MMO World of Warplanes - jako hráč se staneš pilotem bojového letadla a snažíš se nejen přežít, ale také vylétat si lepší a lepší stroj.

   Začni hrát World of Warplanes zdarma   
Ve World of Warplanes zažiješ DECHBEROUCÍ LETECKÉ BITVY S LETADLY ZE ZLATÉ ÉRY LETECTVÍ!

5+ TYPŮ LETADEL
Osvoj si letecké bojové dovednosti s pěti různými typy letadel, z nichž každé má v bitvě svou jedinečnou konfiguraci, úlohu a chování.

250+ LETADEL RŮZNÝCH NÁRODŮ
Vyber si ze sedmi různých národů — USSR, Německo, USA, Británie, Francie, Čína nebo Japonsko — jakékoliv letadlo, které se ti líbí, a leť s ním do bitvy.

4635+ KONFIGURACÍ LETADEL
Vylepši svá letadla pomocí různých zbraní, motorů, vybavení a spotřebních doplňků.

40+ MAP A SCHÉMAT
Ve World of Warplanes bitvy probíhají v malebných herních lokacích. Ačkoliv je většina z nich originální, mapy vychází ze skutečných typů krajiny, které můžeš najít v různých koutech planety.

NEBE ČEKÁ NA HRDINY! JSI PŘIPRAVEN?   Hraj World of Warplanes zdarma   

Videa ze hry World of Warplanes   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Games4Relax.com © 2019 | Aktuálně online: 150

| Games4Relax.com na Facebooku | YouGames.cz YouTube kanál | Mapa stránek | Developed by www.mr-software.cz | Ochrana osobních údajů
Online hry a superhry zdarma! Tisíce online her zdarma pro všechny věkové kategorie. Games4Relax.com vítá všechny hráče hledající online hry zdarma. Nabízíme Ti přehledný katalog tisíců aktuálně nejhranějších online her na internetu. Najdeš tu střílečky, adventury, strategické, válečné i sci-fi hry. Seznam her je pečlivě aktualizován každý den. |


Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít