Shakes & Fidget

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hrySCI-FI hry

Shakes & Fidget je webová MMORPG hra na motivy stejnojmenného satirického fantasy komiksu od německého vývojářského studia.

   Začni hrát Shakes & Fidget zdarma   
Shakes & Fidget je zábavná, satirická fantasy RPG hra, která navíc získala i mnoho cen!
Česká verze hry Shakes & Fidget má více jak 29 světů (serverů) a tímto číslem se řadí na třetí místo v počtu serverů za Německem a Polskem.

Hra začíná tvorbou postavy. Ty se v základu dělí na čtyři typy – kouzelníci, válečníci , průzkumníci a assasini.
Dále se rozlišuje rasa – Lidé, Elfové, Trpaslíci, Gnómové, Orkové, Temní elfové, Skřítci a Démoni. Rasa má vliv na počáteční bonusy na schopnosti (například temný elf je nejlepší pro mágy, protože dává +3 na inteligenci). První čtyři rasy si rovněž mohou ve stáji pronajmout vizuálně odlišná zvířata, než druhé čtyři rasy.

Uprav si svého komiksového hrdinu, bojuj se skutečnými hráči a nechej svůj věhlas vystoupat až na vrchol síně slávy.
Přijímej úkoly, pouštěj se do úchvatných dobrodružství, postupuj na nové úrovně, shromažďuj zlaťáky, získávej věhlas, nabývej nadlidské schopnosti a staň se žijící legendou!

S více než 50 miliony hráčů je Shakes & Fidget jednou z nejoblíbenějších online her na světě!
Tak neváhej a staň se také jedním z nich!


   Hraj Shakes & Fidget zdarma   

Videa ze hry Shakes & Fidget   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Games4Relax.com © 2018 | Aktuálně online: 137

| Games4Relax.com na Facebooku | YouGames.cz YouTube kanál | Mapa stránek | Developed by www.mr-software.cz | Ochrana osobních údajů
Online hry a superhry zdarma! Tisíce online her zdarma pro všechny věkové kategorie. Games4Relax.com vítá všechny hráče hledající online hry zdarma. Nabízíme Ti přehledný katalog tisíců aktuálně nejhranějších online her na internetu. Najdeš tu střílečky, adventury, strategické, válečné i sci-fi hry. Seznam her je pečlivě aktualizován každý den. |


Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít