Skyforge

Kategorie: MMO-RPG hrySCI-FI hry

Skyforge - projdi cestu nesmrtelného bojovníka, pomocí loajálních spojenců se staň bohem a určuj osud světa.

   Začni hrát Skyforge zdarma   
Skyforge slibuje zajímavou kombinaci sci-fi a fantasy žánru.

Ve hře se ocitneš v roli běžného smrtelníka, který se, pokud budeš dostatečně pilný a šikovný, ocitne na cestě stát se bohy a nejmocnějšími postavami herního světa. Následně se v roli ochránce pustíš do boje o záchranu světa Aelion před invazí nepřátel.

Bojuje v bitvách: boje ve Skyforge byly inspirovány nejlepšími bojovými konzolovými hrami a ještě vylepšeny o velkolepé a animované akce, které budou vždy zábavné a plné uspokojení. Vyhýbej se nepřátelským útokům, prováděj výkonná komba a porážej své nepřátele ničivými dokončovacími útoky.

Jedním kliknutím změníš třídu bojovníka: s rozmanitými třídami charakterů a svobodou přepínání mezi těmito hráči si můžeš vychutnávat objevování dovedností a schopností každé třídy! Všechny třídy mohou být vyvíjeny současně a umožňují ti přepínat mezi nimi ihned v závislosti na tvé náladě nebo aktuální situaci v hře!

Svět pod hrozbou: pod tlakem událostí a emocí tě hra uchopí od prvních okamžiků hraní. Jeden rychlý pohled na Božskou observatoř ti dá jasný obraz jak pomoci žadonícím smrtelníkům planety Aelion. Pouze pravý Bůh může bránit Aelion proti útočníkům, zběsilým nesmrtelným činům a nespočetným dalším nebezpečím. Vyber si aktivitu: PvP, PvE, ve skupině nebo sólo, otevřenou světovvou hru, krátkou instanci nebo velký nájezd. Vše jen podle tvého přání a okamžitě se vydej na ochranu tvých lidí!

Hra bez hranic: všichni hráči se mohou snadno přihlásit na online servery Skyforge, kde se můžeš spojit se svými přáteli nebo dokonce s celou skupinou a bránit Aelion. Pomocí integrovaných komunikačních kanálů Skyforge můžeš komunikovat, sdílet aktualizace a podávat informace o stavu hry svým spolubojiovníkům a to i když nejsou v hře!

Tak neváhej, projdi cestu nesmrtelného bojovníka, pomocí loajálních spojenců se staň bohem a určuj osud světa!   Hraj Skyforge zdarma   

Videa ze hry Skyforge   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Games4Relax.com © 2019 | Aktuálně online: 288

| Games4Relax.com na Facebooku | YouGames.cz YouTube kanál | Mapa stránek | Developed by www.mr-software.cz | Ochrana osobních údajů
Online hry a superhry zdarma! Tisíce online her zdarma pro všechny věkové kategorie. Games4Relax.com vítá všechny hráče hledající online hry zdarma. Nabízíme Ti přehledný katalog tisíců aktuálně nejhranějších online her na internetu. Najdeš tu střílečky, adventury, strategické, válečné i sci-fi hry. Seznam her je pečlivě aktualizován každý den. |


Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít